MENÜ
sc
"Sok futballsiker fejben dől el. El kell hinned, hogy te vagy a legjobb, majd be is kell bizonytanod"

Fc Bordögök - Hó sc 1:0

A mézközés sok helyzetet hozott mindkét oldalon, viszont a győzelmet a házigazdák szerezték meg egy kontra után.

Hó sc - Jobb klikk se    5:1

Az első félidőben mutatott játékkal és szerzett 5 góllal eldőlt a mérkézés.

Gsz.: Balogh Gyula (2), Kovács Krisztián(2), Kalmár Zsolt

Amatőrök - Hó sc 0:1

A csapat győzelmi kényszerrel lépett páylára,  hisz pontvesztés esetén  kevés esély maradt volna a  tovább jutásra, de szervezett játékkal  és egy szép egyéni megoldással meglett a 3pont.

Gsz.: Kalmár Zsolt

Hó sc - Balkán Fc         1:1

A bordögök veresége után csak 2 gólos vereséggel eshetet ki a Hó sc gárdája, viszont a második félidőben középkezdésből megszerzett labdából vezetéshez jutott a balkán fc, de Kalmár Zsolt ismét eredményed tudott lenni és így egalizálta az eredményt.

Tovább jutók: Balkán Fc, Hó sc

Így a csapat kiejtette a házi gazda Bordögök csapatát és a C csoport első helyezetjét kapta ellenfélül a Sördögöket.

Södögök - Hó sc 1:0

Az első félidőben kapott gól után a csapat már nem tudott egyenlíteni, így nem megérdemelten de nem jutott az elődöntőbe.

Így az alsó ágon lett még egy meccse ami már a komolyságot, sem szervezetséget sem hozott már így a csapat 5:2es vereséget szenvedett.

Gsz: Kovács Krisztián, Győző Arnold

A csapat a 7. helyen zárt a 20 csapatos mezőnyből a házi gólkirályi címet Kovács Krisztián és Kalmár Zsolt megosztották egymás között.

Hírek

• Házi gólkirály(ok)
    2010-07-12 21:51:37

A szavazás hitelessen zárult részben hisz, Kovács Krisztián Kalmár Zsoltal karöltve nyerték el a házi gólkirályi címet.

• A szavazás lezárult...
    2010-06-25 22:12:37

A szavazók véleménye szerint debütáló Kovács Krisztián nyeri el a házi gólkirályi címet majd mögötte egy orrhosszal lemarad Balogh Gyula, majd Füredi Richárd. A szavazás érdekessége, hogy a kapus Barát Dávidnak több rúgott gólt jósolnak, mint Neményi Péternek vagy Orbán Patriknak, de ez az eredmény alapulhat elfogultságon vagy önzésen, szóval senki ne vegye szilárd tényként.