sc
"Sok futballsiker fejben dől el. El kell hinned, hogy te vagy a legjobb, majd be is kell bizonytanod"

Tavaszi szezon

1.  forduló   Mákvirágok  -  Hó sc  10:1

A bajnokság 3. helyezetje esélyt sem adott számunkra, ránk erőltette erőszakos ívelgetős játékát.

2.  forduló   Hó sc  -  Yuccapor 2:1 (Vig Attila Olivér, 2)

Egy szerencsétlen gól után feltudott állni a csapat a kétségbe vonható játékvezetői döntések ellenére.

3.  forduló   Fc Bordögök  -  Hó sc 4:2 ( Vig, Dohány)

3:0-ás hátrányból sikerült feljönnünk az első félidő végére 3:2re, de a második félidőben már nem tudtunk gólt szerezni, sőt még kaptunk is egyet.

4.  forduló   Hó sc  -  Dáma Karám Fc 5:2 (Vig 3, öngól, Éliás)

A játék képe alapján végződhetett volna nagyobb arányú győzelemmel, de így is megilletődötten mehetet le a pályáról a 7. helyezett.

2010-07-12 21:51:37

A szavazás hitelessen zárult részben hisz, Kovács Krisztián Kalmár Zsoltal karöltve nyerték el a házi gólkirályi címet.

• A szavazás lezárult...
    2010-06-25 22:12:37

A szavazók véleménye szerint debütáló Kovács Krisztián nyeri el a házi gólkirályi címet majd mögötte egy orrhosszal lemarad Balogh Gyula, majd Füredi Richárd. A szavazás érdekessége, hogy a kapus Barát Dávidnak több rúgott gólt jósolnak, mint Neményi Péternek vagy Orbán Patriknak, de ez az eredmény alapulhat elfogultságon vagy önzésen, szóval senki ne vegye szilárd tényként.